Якось я поїхав у відрядження, аж тут дивне повідомлення від дружини прийшло. Я не повірив, думав, що Оксана так мене перевіряє, та коли приїхав додому, то в квартирі вже було порожньо, там просто вже нічого не було

ЖИТТЯ

З Оксаною в шлюбі ми прожили майже чотири роки. Ці роки ми жили, наче, й непогано, обоє мріяли та планували дітей, але доля склалася зовсім інакше, на жаль.

Справа в тому, що у мене робота досить таки непогана і добре оплачувалася, але вона пов’язана з відрядженнями і декілька разів на місяць мені потрібно було їхати в інше місто України, тому бували дні, коли я просто вдома не бував.

А одного разу, коли я поїхав знову у відрядження, мені прийшло повідомлення від моєї дружини: “Я тебе більше не кохаю. Я покохала іншого чоловіка. Так буває в житті, образи на мене не тримай”.

Звісно, я спочатку не повірив у це, ще засміявся, думав, що дружина так жартує зі мною, адже у нас все так добре було.

Я чомусь був переконаний, що це Оксана так мене перевіряє, але моя дружина насправді від мене таки пішла.

Повернувся додому я через місяць, адже це було важливе відрядження і залишити його просто так і повернутися я не міг, не міг собі дозволити підвести людей, які на мене розраховували дуже.

Моя квартира, на мій превеликий подив, була повністю порожня, Оксана забрала все, добре хоч ноутбук був у мене, я його просто взяв з собою.

Розставання я пережив під час відрядження, у мене було дуже багато роботи, на той час, тому, дякувати долі, місця для смутку і поганих думок просто не було.

У той момент була лише якась порожнеча. Дуже складно було все це сприйняти, не знав куди себе подіти.

А вже через три місяці Оксана мені зателефонувала та попросила офіційного розлучення. Ніби не можна було цього зробити відразу. Зараз вже оформили розлучення на папері.

За цей час я вже заспокоївся від пережитого, життя стало в звичне русло, я зрозумів, що мені не потрібна така людина, яка не цінує мене і змирився з тим, що розлучення на краще і добре, що ми розлучилися саме зараз, коли не мали дітей і є шанс у мене побудувати своє щасливе сімейне життя.

Скоро на роботі мене підвищили, тепер і гроші є в надлишку і нікого на моїй спині немає, мені стало легше і спокійніше, я міг відкласти якісь гроші, та й в квартирі я зробив добрий ремонт, щоб нічого не нагадувало про спільне життя з Оксаною і все, що потрібно було, в квартиру купив.

Поцікавився у дружини навіщо ж їй так терміново знадобилося розлучення. Виявилося, що вона знову виходить заміж. Вона ж запитала про мої справи.

Я їй відповів, що звільнився, зараз поки не працюю, в житті нічого не виходить, загалом, наплів такого, що гірше нікуди, у мене все погано, одним словом. Мабуть, була задоволена моїми неприємностями. Нехай, думаю, радіє.

А вже через місяць моя колишня дружина знову мені зателефонувала, запитувала як справи, як життя і тому подібне.

Виявляється, що наша спільна знайома розповіла їй про мої успіхи і тепер вона говорить, що дуже шкодує про свій вчинок і хоче повернути наше спільне життя.

Але ж хто раз зрадив, повторить зраду знову. Тим більше, що вона натякала мені на зустріч.

Тепер думаю, чи варто обійтися з нею і її чоловіком, як вони свого часу обійшлися зі мною. Просто кинути їх біля порожнього корита. Чи просто забути про них і жити своїм життям? Будувати щасливу долю для себе.

Оксана на день по декілька разів телефонує, просить вибачення, хоче повернутися до мене назад.

Та я розгублений тепер. Та чи варто їй пробачати? Невже вона зміниться, якщо вчинила зі мною так?

Фото ілюстративне.

Шановні читачі, запрошуємо переглянути наші історії на Youtube.

Будемо вдячні, якщо Ви підпишетеся на наш канал.

Залишити відповідь