Яна Степаненко, яка втратила ноги під час ракетного удару, візьме участь у марафоні

Події України

Дівчинка бігтиме на протезах 5-кілометрову дистанцію, аби здійснити мрію захисника та продемонструвати усьому світу незламність українського народу.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Відомо, що Яна Степаненко уже впродовж двох місяців посилено готується до участі в Бостонському марафоні. Вона тренується чотири рази на тиждень: двічі у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» із фізичним терапевтом, та ще двічі на велотреку та стадіоні з професійними тренерами бігового клубу PROBIG.

До участі в Бостонському марафоні дівчинку запросила американська фундація One World Strong, що допомагає ветеранам і цивільним, які постраждали внаслідок терактів та військових дій. Мета Яни – пробігти у Бостоні 5 км.

«Своєю участю у всесвітньо відомому марафоні юна українка прагне нагадати світові, що війна в її країні триває, продовжують страждати та гинути діти і дорослі, скалічено тисячі життів і щодня зростає кількість людей з ампутаціями. Та попри все, українці залишаються незламними», – додають у ЛМР.Ще одна мета Яни у Бостоні – благодійна. Це збір на спортивний протез для важкопораненого захисника Андрія Кропивницького, який втратив кінцівку на війні. Дівчинка воліє, аби він, як і вона, теж мав можливість бігати.

У дописі додають, Андрій Кропивницький – 37-річний ветеран та пацієнт центру «Незламні». Коли почалося повномасштабне вторгнення, то одразу приїхав з-за кордону додому й долучився до війська. Втратив праву ногу на Донеччині. Медики довго боролися за збереження кінцівки, та її довелося ампутувати. Відновлювався захисник наразі у Львові.

Читайте також:

Британська бігунка Жасмін Періс стала першою жінкою, яка пробігла один із найскладніших марафонів у світі.

⚡️⚡️⚡️ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь