Японія сприятиме відновленню та розвитку аграрного виробництва в Україні
Японія продовжуватиме надавати Україні всебічну підтримку, включаючи допомогу у відновленні забруднених війною сільськогосподарських земель та підвищенні продуктивності аграрного сектору. Про це у Києві під час міжнародної конференції з продовольчої безпеки «Grain from Ukraine» («Зерно з України»), оголошуючи звернення від прем’єр-міністра Японії Шігеру Ішіба, сказав посол Японії в Україні Накаґоме Масаші.
Про це повідомляє «Укрінформ».
«Японія продовжуватиме допомагати у відновленні сільськогосподарського виробництва та експортних спроможностей України. Уряд Японії робитиме внесок у покращення продуктивності та наближення до високих стандартів, надаватиме допомогу у розмінуванні та знешкодженні вибухонебезпечних предметів на традиційних сільськогосподарських землях України», – наголосив представник уряду Японії.
Японський посол зауважив, що російська агресія проти України є головним викликом для світової продовольчої безпеки. При цьому українське сільгоспвиробництво залишається лінією життя для країн, які перебувають під продовольчим тиском, і дозволяє полегшувати життя для багатьох людей.
«Я хочу знову висловити повагу зусиллям уряду України та його внеску в міжнародну продовольчу безпеку за допомогою ініціативи «Зерно з України», започаткованої Президентом України Володимиром Зеленським. Підтримка Японії для України залишається непохитною. Ми продовжуватимемо працювати з міжнародним співтовариством, щоб робити активний внесок у вирішення термінових питань та проблем, у секторі продовольства включно, з метою досягнення справедливого і тривалого миру в Україні», – наголосив японський посол від імені прем’єр-міністра країни.
Нагадаємо, що Зеленський подякував людям у Бразилії, що більшість з них підтримують Україну. Проте на початку цього тижня, 18 та 19 листопада, у Бразилії відбувся саміт G20, де була слабкою підтримка нашої країни.
На міжнародній конференції з продовольчої безпеки президент Зеленський повідомив, що Україна зацікавлена відкривати в країнах Африки «зернові доми» – так звані хаби збереження продуктів харчування.
Від початку роботи експортного коридору у Чорному морі в українських портах унаслідок російських атак пошкоджено 321 об’єкт інфраструктури.У тимчасово захопленому армією рф Маріуполі росіяни через морпорт вивозять вугілля, продовжуючи розкрадання українських надр.
⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.