Японія вирішила скасувати безкоштовні авіаперельоти для українських біженців

СВІТ

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Японія змінить підхід до підтримки біженців з України. Замість допомоги із перельотом в цю країну уряд зосередиться на підтримці тих, хто вже знаходиться в Японії. За даними японського мовника NHK, урядова програма компенсацій проїзду для людей, які евакуюються з України до Японії, закінчиться вже у листопаді, передає УНН

Деталі

Ця програма діяла з квітня минулого року і передбачала компенсацію вартості квитків на комерційних авіарейсах з Польщі до Японії для українців, що тікають від війни.

За весь час цією програмою скористалися понад 270 людей, а останнім часом бажаючих стало ще менше. Відтак в грудні буде запущено нову програму, яка зосередиться на інших аспектах допомоги українцям.

Люди, які втекли з районів конфлікту, але формально не відповідають японським критеріям щодо статусу біженця, отримають урядові гарантії, що де-факто прирівняють їх до офіційних біженців.

Японський уряд хоче допомогти біженцям повноцінно освоїтися в країні. Зокрема ті українці, що вже знаходяться в Японії, отримають статус резидента-біженця, зможуть пройти програму вивчення японської мови та отримають допомогу із працевлаштуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данія продовжить дозволи на проживання українців до березня 2025 року

Залишити відповідь