ЄС змінив процедуру отримання шенгенської візи: документи прийматимуть через онлайн-платформу

СВІТ

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Рада Європейського Союзу ухвалила нові правила, які дадуть змогу людям, які планують поїздку до Шенгенської зони, подавати онлайн-заявку на отримання візи. Про це повідомляється у релізі Ради ЄС, передає УНН.

Цитата

“Можливість подачі заяви на отримання шенгенської візи онлайн стане великим поліпшенням для громадян і для обробки заяви. Це спростить процес подачі заявок для мандрівників і водночас полегшить навантаження на національні адміністрації, які зможуть реагувати швидше й ефективніше”, – сказав в.о. міністра внутрішніх справ Іспанії Фернандо Гранде-Марласка Гомес.

Деталі

Рада ЄС ухвалила постанову про створення онлайн-платформи для подання заяв на отримання візи в ЄС. На платформі заявники на візу зможуть ввести всі відповідні дані, завантажити електронні копії своїх проїзних і підтверджувальних документів, а також оплатити візові збори.

Через ту саму платформу надходитимуть повідомлення про рішення щодо візи, і явка до консульств стане практично непотрібною, за винятком осіб, які вперше подають заяву, осіб із новим проїзним документом та осіб із простроченими біометричними даними. Також відповідно до нових правил візова наклейка буде замінена “більш безпечним і складним” штрих-кодом із криптографічним підписом.

Дата застосування нових правил буде визначена після завершення технічних робіт над візовою платформою і цифровою візою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Країни Перської затоки створюють єдину візову систему, подібну до Шенгенської

Залишити відповідь