Єврокомісія офіційно рекомендує розпочати переговори про вступ з Україною

СВІТ

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Європейська комісія сьогодні офіційно рекомендувала Раді ЄС розпочати процес переговорів з Україною про вступ до ЄС. Про це повідомила 8 листопада під час пресконференції голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, пише УНН.

Цитата

“Українці глибоко реформують свою країну та готуються до вступу, попри те, що ведуть екзистенціальну війну. Сьогодні Єврокомісія рекомендує Раді ЄС розпочати переговори щодо вступу з Україною”, – вказала фон дер Ляєн.

“Україна належить до нашої європейської родини. Це вже факт. Сьогодні Україна робить ще один ключовий крок на шляху до ЄС – Єврокомісія рекомендує розпочати переговори про вступ. Ми продовжуватимемо працювати разом над майбутнім членством України”, – зазначив Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель у соцмережі X.

Доповнення

У Єврокомісії повідомили, що схвалили Пакет про розширення на 2023 рік, у якому рекомендовано розпочати переговори з Україною та Молдовою, надати статус кандидата Грузії та розпочати переговори про приєднання з Боснією та Герцеговиною, коли буде досягнуто необхідного рівня відповідності.

Новина доповнюється…

Залишити відповідь