“З 16 липня водії зіткнуться із жорсткими заходами посилення мобілізації, ТЦК підготувли сюрприз”: повістки і призов

Життя, Суспільство

Деякі водії ризикують вже наступного тижня бути затриманими і доставленими до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП).

Як інформує “ГК”, такі умови для автомобілістів диктує новий закон про посилення мобілізації.

До 16 липня, згідно з останніми правками в законодавстві, всі військовозобов’язані громадяни мають оновити свої військово-облікові дані. Зробити це можна безпосередньо в ТЦК, ЦНАПах або за допомогою мобільного додатку “Резерв+”.

Ті, хто проігнорує вимогу закону, можуть бути оголошені військкоматами в розшук. Якщо поліція зупинить автомобіль, водій якого перебуває в розшуковій базі, керманича можуть прямо з місця зупинки відправити в ТЦК.

Якщо військовозобов’язаного водія подали в розшук, але поліція не змогла його відшукати і доставити в ТЦК, у хід може піти ще один захід впливу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Військком надсилає автомобілісту рекомендованим листом вимогу, яка вважається врученою з моменту проставлення печатки про неможливість вручення. Після цього у військовозобов’язаного є п’ять днів, щоб з’явитися в ТЦК.

Якщо цього зроблено не буде, воєнком звертається до суду з проханням обмежити право водія керувати транспортним засобом.

Comments

comments

Залишити відповідь