З Днем рятувальника України! Злата Огнєвіч, Вакарчук та інші зірки привітали безстрашних людей (відео)

СУСПІЛЬСТВО


17 вересня українські рятувальники відзначають професійне свято

Цієї неділі в Україні відзначають своє професійне свято рятувальники! 17 вересня традиційно святкують аварійно-рятувальні служби, пожежники, інші спеціалізовані підрозділи з ліквідації наслідків природних та техногенних аварій, а також громадяни, які внесли свій внесок у захист життя та здоров’я людей.

“Телеграф” вітає зі святом мужніх людей, які під час війни кожного дня ризикують власним життям, рятуючи інших. Саме вони працюють для того, щоб рятувати людей з-під завалів, вогнів, а також здійснюють пошуки зниклих.

Українські зірки приєднались до привітань рятувальників України, відзначивши їхню працю в соціальних мережах. Серед відомих людей — Святослав Вакарчук, Злата Огнєвіч, Камалія, Ектор Хіменес-Браво.

Святослав Вакарчук

З Днем рятівника! За останні півтора року я так багато бачив неймовірних, міцних духом, безстрашних людей, які рятують інших. Українські рятувальники, які сміливо йдуть у вогонь, дим, завали, холод, морок аби врятувати ще одне життя, і ще, і ще мільйони. Дякуємо ВАМ!“, — написав співак в Інстаграмі.

View this post on Instagram

A post shared by Святослав Вакарчук (@sviatoslav.vakarchuk)

Джерело