За хабар у понад 2 мільйони грн! Апеляційна палата ВАКС лишила мера Сум відстороненим від посади

ЖИТТЯ, СУСПІЛЬСТВО

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила відстороненим підозрюваного у хабарництві Олександра Лисенка від посади міського голови Сум. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передає УНН.

Цитата

“9 жовтня мера міста Суми відсторонено від займаної посади строком на два місяці – до 9 грудня. 15 листопада Апеляційна палата ВАКС залишила без змін рішення слідчого судді ВАКС про відсторонення мера міста Суми від займаної посади”, – заявили у відомстві.

Деталі

За процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно Сумського міського голови та директора Департаменту інфраструктури Сумської міської ради, яких у жовтні 2023 року викрили на хабарі в особливо великому розмірі, а саме 2 130 000 гривень

Слідчі встановили, що посадовці вимагали хабар за розв’язання питання про встановлення виконавчим комітетом Сумської міської ради для юридичної особи нового економічно обґрунтованого тарифу на поводження з побутовими відходами та не створення штучних перешкод у здійсненні господарської діяльності підприємством.

Упродовж листопада 2022 – жовтня 2023 року слідство задокументувало одержання особами неправомірної вигоди у загальній сумі 2 130 000 гривень.

Доповнення

ВАКС застосував до Сумського міського голови запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 3 млн грн. До директора Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 1 476 200 грн застави.

Нагадаємо

6 жовтня за мера Сум Олександра Лисенка, якого підозрюють у хабарництві, внесли заставу у розмірі 3 млн грн.

Джерело: УНН

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь