За порушення права Євросоюзу: Зеленський пообіцяв “цивілізовану відповідь” сусідам, які проти експорту українського зерна

ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент України Володимир Зеленський озвучив важливий момент у питанні постачання збіжжя з України до ЄС, пообіцявши “цивілізовану відповідь” сусідам, які ухвалять “несусідські” рішення. Про це Український президент написав у Telegram після рішення ЄК про зняття обмеження на доступ української аграрної продукції на ринок Європейського Союзу, передають Патріоти України.

Він зазначив, що вдячний Президентці Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн за дотримання слова. “Щойно переговорив із Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн… Щиро вдячний Урсулі фон дер Ляєн за дотримання слова та правил вільного ринку. Це приклад справжньої єдності й довіри між Україною та ЄС”, – підкреслив Зеленський.


Він додав, що Європа виграє завжди, коли правила працюють, а договори виконуються. “Зараз важливо, щоб європейська єдність спрацювала й на двосторонньому рівні. Щоб сусіди в час війни Україну підтримали. А якщо їхні рішення порушуватимуть право ЄС, Україна буде цивілізовано відповідати”, – зауважив глава держави.


Лише перевірена інформація у нас в

Телеграм-каналі

Сила Слова. Не ведіться на фейки!

Добавить комментарий