“Загинув рятуючи побратимів”: під час виконання бойового завдання обірвалося життя молодого шахіста Сергія Мазурова

ЖИТТЯ, СУСПІЛЬСТВО

Під час виконання бойового завдання поблизу села Кринки, що на Херсонському напрямку, обірвалося життя молодшого сержанта Сергій Мазурова.

Сергій отримав осколкове поранення несумісне з життям. Про загибель Захисника України повідомила Южненська міська рада, передає “Це моя Україна“.

У мирному житті Сергій захоплювався шахами, якими почав займатися ще у 5 років. Він був кандидатом у майстри спорту та робив велику роботу для популяризації шахів у рідному місті. З невичерпним ентузіазмом Сергій допомагав організовувати дитячі шахові турніри в Южному.

Сергій Мазуров був багаторазовим переможцем та призером обласних та всеукраїнських змагань. У свої 25 років він подавав великі надії в цьому виді спорту.

Після початку повномасштабної агресії спортсмен з Одещини поповнив лави ЗСУ. Він служив бойовим медиком у стрілецькій роті та мав звання молодшого сержанта. Сергій неодноразово рятував побратимів з поля бою.

Але навіть в армії Сергій не забував про улюблені шахи і брав участь у змаганнях.

Обірвалося життя 25-річного шахіста 13 листопада на Херсонщини. Прощання з Сергієм Мазуровим відбулося 16 листопада в його рідному місті. Цей день у громаді був оголошений Днем жалоби.

обірвалося життя
на фото загиблий Герой Сергій Мазуров

Залишити відповідь