Завтра Львів віддасть останні військові почесті Олегу Френцеру

СУСПІЛЬСТВО


Завтра Львів віддасть останні військові почесті Олегу Френцеру

17:35 15 листопада 2023 р.

У Олега Френцера залишилися батьки, тітка з чоловіком, дядько з дружиною, двоюрідна сестра і двоюрідний брат, що зараз бореться з окупантами на передовій.

У четвер, 16 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Олегом Френцером, який захищав Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань, пише DailyLviv.com.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Олега Френцера – на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника 

Олег Френцер (28.02.1985-05.11.2023) Уродженець села Новий Милятин Львівської області. Проживав у місті Винники.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-III ступенів №29. Згодом здобував освіту у професійно-технічному училищі у місті Львові. Проходив військову службу у внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ (сьогодні – Національна гвардія України).

Після повернення працював у охоронній сфері, потім займався будівництвом автомобільних доріг. Був винятково доброю та відкритою людиною, завжди готовою допомагати іншим.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на південному напрямку.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1