Збирався у відпустку, повертається на щиті: на війні загинув Степан Гевко з Тернопільщини

СУСПІЛЬСТВО
Збирався у відпустку, повертається на щиті: на війні загинув Степан Гевко з Тернопільщини

Степан Гевко із Баворова Тернопільського району захищав Україну з перших днів повномасштабної війни. Спочатку у рядах місцевої тероборони, згодом у ЗСУ.

Він боровся з російськими окупантами на передовій. Тішив рідних новиною, що приїде у відпустку. Натомість повертається додому на щиті.

Загинув Степан на пекельному Запорізькому напрямку. Вдовою залишилася дружина Галина, без батьківської підтримки сини Володимир та Ігор, ніколи вже не обіймуть свого Степана мама і тато. Герою був 41 рік.

Сумну звістку повідомив голова Великогаївської громади Олег Кохман:

«Сьогодні обірвалося життя мужнього воїна, жителя с. Баворів Степана Васильовича Гевка (05.08.1982р.н.). З перших днів війни Степан поповним ряди місцевої тероборони, а згодом – лави ЗСУ. Служив на Запорізькому напрямку. Збирався у довгоочікувану відпустку додому, де його чекали сини та дружина.

У цивільному житті Степан був майстром, професійно займався мисливством. Будучи вірним військовий присязі, захищаючи Україну, наш земляк віддав своє життя за наш спокій та мирне небо. Йому був лише 41 рік. Від себе особисто та всієї Великогаївської громади висловлюю щирі співчуття дружині Галині, синам Володимиру та Ігорю, батькам та усій родині. Нехай Бог допоможе пережити Вам страшну втрату. Вічна та світла памʼять Герою!» 

Залишити відповідь