ЗДАЧА ХЕРСОНЩИНИ! Окупанти виходять: ВЕСЬ РЕГІОН в руки ЗСУ — новий жест доброї волі, колони пішли!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Військовий експерт Михайло Притула розповів, що наразі роблять окупанти на Херсонському напрямку.

«А їм подітися нікуди. Ці угруповання на Херсонському напрямку мають три шляхи постачання. Перший – Джанкой, другий – Перекоп, третій – Запорізький коридор. У міру просування ЗСУ та завдання ударів по логістичним шляхам це угрупування все більше і більше деградуватиме, оскільки можливості постачання його поступово зникатимуть», повідомив фахівець.

Експерт додав, щоб утримати це угруповання, а там 100 тисяч окупантів, то там потрібно 100 тисяч кілограмів їжі щодня. Також для утримання військ необхідно постачати 200 тисяч тонн води як мінімум. І це потрібно робити щодня.

Також не варто забувати про боєкомплект і важкі снаряди та інше. А ще росіянам необхідно евакуювати поранених, тож це дуже важка логістика для ворожих військ.

Через деякий час у росіян не залишиться жодних варіантів, окрім як залишити цей регіон. Вони для цього готуються і політично, і у воєнному плані. Вони можуть знищити там під час відходу підстанції та газові хаби, але їх там не так багато, коли йдуть, як і населених пунктів.

Звернемо увагу на те, як стало відомо, на якій ділянці фронту і як змінилася ситуація в Авдіївці

Зокрема, Генштаб ЗСУ проінформував про те, що на Куп’янському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районі населеного пункту Синьківка Харківської області.

На Лиманському напрямку противник вів штурмові дії біля Стельмахівки та Новоєгорівки Луганської області

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили близько 10 атак окупантів в районах Богданівки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області.

На Авдіївському напрямку ворог не полишає спроб оточити Авдіївку, але українські воїни стійко тримають оборону та завдають загарбникам значних втрат.

«Противник вів штурмові дії південно-східніше Новокалинового, Авдіївки, Первомайського Донецької області», — повідомили в Генштабі.

На Мар’їнському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки та Новомихайлівки.

На Шахтарському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії південніше Золотої Ниви та Старомайорського.

На Запорізькому напрямку наші захисники відбили 4 атаки противника в районах Вербового та Роботиного.

На Херсонському напрямку наші воїни ведуть контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах противника.

Також зазначається, що Водночас, Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку.

Крім того стали відомі нові подробиці щодо ситуації в Авдіївці. Як повідомив військовий кореспондент Богдан Мірошніков, окупанти продовжують штурми західніше залізниці у напрямку Степового.

«Разом з околицями АКХЗ та напрямком Сєвєрного зараз це — найскладніші ділянки. Ворог мав успіхи тактичного характеру. Але це все лобові атаки, де ворог втрачає велику кількість о/с», — зазначив Мірошніков в своєму телеграм-каналі.

Тепер, підкреслив експерт, питання в тому, чи зможуть російські загарбники закріпитися на позиціях, які їм вдалося захопити.

«На коксохімзавод наші воїни ворога не пускають, хоча бої тривають зовсім поруч. У напрямку Первомайського не менш складні бої, але ворог успіхів не мав», — зазначив Мірошніков.

Крім того, експерт розповів про те, що окупанти чекають створення стійкого плацдарму на захід від залізниці, хоча б 2 км у глибину та 5 — у ширину. Після цього окупанти будуть вводити у бій резерви.

«»Авдіївка за тиждень» очікувано у них не вийшла. У нинішній конфігурації місто можна тримати ще довго, якщо не допускати критичних помилок…», — підкреслив Мірошніков.

Залишити відповідь