Зеленський звернувся до спільноти американського Університету імені Гопкінса

ПОЛІТИКА


Про це він сказав у своєму зверненні до випускників Університету Джонса Гопкінса, передає Укрінформ.

«Я гордий, що Україна не втрачає жодного дня у своєму захисті від російського терору. Щодня ми робимо все, щоб стати сильнішими, дати більше захисту людям, врятувати більше життів», — підкреслив глава держави.

Він упевнений в тому, Сполучені Штати також не втратили жодного дня, допомагаючи Україні відбити російську агресію. Президент Байден, сильна двопартійна коаліція в Конгресі і передусім американський народ, як і попередні покоління, піднялися на цей виклик і ведуть вільний світ до забезпечення свободи у Європі.

Раніше, у своєму традиційному зверненні, Володимир Зеленський розповів, що побажав спільноті американського Університету імені Джона Гопкінса максимально цінувати час.

«Мав нагоду звернутися до спільноти американського Університету імені Джона Гопкінса. Це один із провідних навчальних закладів США. Його випускники й випускниці – потужні особистості, і деякі з них значно вплинули на політику. Побажав максимально цінувати час. Бо кожен день має значення. Що більше зробимо сьогодні, то швидше завершимо війну нашою перемогою. І тільки нашою», — сказав Зеленський.

Як повідомлялося, Президент США Джо Байден неодноразово підтверджував готовність підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії.

Фото: ОППосилання на джерело