Зеленського привели до столу! Президент незворушний — Путін вже молиться: далі капітуляція? Жирна крапка!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

В Офісі Президента заявляють, що переговори з РФ неможливі, тому що Росія хоче одного — капітуляції України, незалежно від того, що мається на увазі під перемовинами.

Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

Зокрема, він розповів, чи відчуває українська влада тиск Заходу стосовно необхідності переговорів.

«Перше, тиску немає. Друге, а що таке переговори? Переговори неможливі, тому що Росія хоче, щоб Україна капітулювала незалежно від того, що мається на увазі під переговорами», — заявив Подоляк.

За його словами, Росія хоче почати негайно переговори, зараз, і вона про це завжди говорить публічно, але за умови, щоб Росія залишилася на окупованих територіях, зафіксувала за собою ці території, і, відповідно, щоб конфлікт зупинився і був заморожений. І Росія не несла відповідальності ані за воєнні злочини, ані за руйнування економічної інфраструктури України.

«Зовнішня експансія, тиск на інші країни — це єдиний спосіб Росії тримати під контролем внутрішній політичний простір. Щойно Росія програє десь, у неї внутрішній простір, підкреслюю, почне виглядати як революційний», — зазначив радник керівника ОП.

Додамо, що у Держдепі США також заперечують тиск на Київ для мирних переговорів із РФ.

«Будь-які переговори залежать від України. І, як ми вже неодноразово говорили, без України нічого не має відбуватися. Ми нічого не знаємо про будь-які розмови з Україною про переговори поза формулою миру, за якою вже відбулося кілька зустрічей», – сказав заступник спікера Держдепартаменту США Ведант Пател.

Залишити відповідь