Зеленський: Ми чітко розуміємо, до чого готуються в росії, та під що вони збиратимуть солдатів

Війна, Політика

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні відомо про плани росії, зокрема, для яких цілей вона збирається мобілізувати солдатів.

Про це глава української держави розповів у вечірньому відеозверненні.

«Чітко розуміємо, до чого готуються в росії, що вони хочуть, під що збиратимуть солдатів у свою армію. І в нас, у нас усіх, у наших партнерів, має бути сильна відповідь на російські операції — будь-які російські операції. Ми маємо перемогти в цій війні», наголосив Зеленський.

За його словами, поступово Україна «планує свою роботу» з партнерами на найближчі місяці. Зеленський зазначив, що травень і червень мають стати «часом активності заради України», заради того, щоб «досягти наших завдань у цій війні».

Що передувало

Наприкінці березня президент Володимир Зеленський сказав, що росіяни на найвищому рівні готують на травень-червень новий наступ на Україну.

Згодом глава української держави повідомив, що росія готує додаткову мобілізацію 300 тисяч військовослужбовців на 1 червня.

Перед цим командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк казав, що у російському війську створюють угруповання зі 100 тисяч солдатів, яке можуть використати для наступу влітку.

Водночас наразі військова розвідка не фіксує формування ударних груп противника для повторних масштабних нападів на Україну.

читайте також

росія готує новий наступ на Харків? Що кажуть експерти і як готується українська влада

Залишити відповідь