Зеленський обговорив із прем’єром Британії удари по російській території

Політика, Світ

Президент Володимир Зеленський на полях саміту НАТО у Вашингтоні зустрівся з новим прем’єром Британії Кіром Стармером. Обговорили застосування по рф ракет Storm Shadow і розвиток флоту.

Про це Президент України повідомив у Телеграмі.

«Провів першу зустріч із новим Прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером. Дякую за усі військові та фінансові пакети для нашої держави. Вранці я прочитав про дозвіл на використання ракет Storm Shadow по військових обʼєктах на території рф. І сьогодні ми мали можливість обговорити практичну реалізацію цього рішення», – написав він.

Президент висловив вдячність за незмінну підтримку України та українців.

Також в Офісі Президента додали, що лідери також зосередилися на подальшому розширенні далекобійних можливостей України у співпраці з іншими партнерами. Зеленський відзначив лідерство Великої Британії в коаліції морських спроможностей. Сторони обговорили перспективи розвитку українського флоту за підтримки Великої Британії.Нагадаємо, прем’єр Великої Британії Кір Стармер дав зрозуміти, що Україна може використати ракети Storm Shadow для ураження військових цілей на території росії, підтвердивши, що він продовжить у цьому питанні політику попереднього уряду.

На відміну від США, Велика Британія і Франція прямо не обмежували використання наданих Україні крилатих ракет Storm Shadow (або SCALP, як їх називають у Франції), радіус дії яких може досягати 250 км, для ударів по території країни-агресора.

⚡⚡⚡ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь