Зеленський, я здаюся! РУКИ ВВЕРХ: Україна дожала Путіна — АКТ КАПІТУЛЯЦІЇ на столі, диктатора добили!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

США та Китай можуть спільними закликами змусити Росію зупинити наступ на Україну і вивести свої війська. Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю The Sun.

«Україна сьогодні перебуває в центрі глобальних ризиків Третьої світової війни. І я справді думаю, що наступати Росія продовжить до того моменту, поки США та Китай спільно не закликатимуть її вивести свої війська з української території», – сказав він.

Глава держави вважає, що війна ХАМАСу проти Ізраїлю відвернула світову увагу від подій в Україні. Зеленський вважає, що напад терористів ХАМАС було «справді великим бажанням Росії». 

Окрім того, президент України попередив, що Кремль розпалює проблеми на Балканах.

«Ми думаємо, що вони зараз готуються на Балканах, вони роблять нові кроки. І ми думаємо, що вони (окупанти) намагаються навчити або навіть тренерують деяких людей», – додав він.

А ось як заявив дипломат, колишній глава МЗС, керівник Центру дослідження Росії Володимир Огризко, Китай продовжує робити вигляд, що і Росія, і Україна однаково винні в цій війні, тому чогось нового він не запропонує.

«Єдине, що Китай може не робити, то це не давати РФ можливостей для обходу санкцій, а також не дозволяти Північній Кореї постачати РФ озброєння, адже та стовідсотково залежна від Китаю. Якщо це б сталося, навіть ці два моменти вже б означали, хоч і не пряму, але опосередковану допомогу Україні в протистоянні з російським агресором», — зазначив експерт.

Наразі не можна говорити, що припинення поставок снарядів з Північної Кореї або певного обладнання з Китаю серйозно вплине на хід війни, висловився Огризко. Хоча це створить додаткові проблеми для російської армії.

Залишити відповідь