Зеленський звернувся до українців у День гідності та свободи (відео)

СУСПІЛЬСТВО


Зеленський звернувся до українців у День гідності та свободи (відео)

10:03 21 листопада 2023 р.

Президент Володимир Зеленський привітав українців з днем Дня гідності і свободи та закликав бути єдиними, бо тільки єдині можуть бути сильними та вільними.

Про це йдеться у відеозверненні Зеленського, пише DailyLviv.com.

 “Ми сильні. Маємо бути сильними. Бо тільки в сильних вірять, тільки сильні творять майбутнє. Тільки сильні можуть бути єдиними. Єдиними, аби стати вільними. Вільними, аби бути гідними. Заради нових часів. Коли центральні площі наших міст отримають нові й назавжди незмінні назви. На честь героїв. На честь визволителів. Маріуполя, Бердянська, Мелітополя. На честь звільнення Донбасу, Криму.

На честь возз’єднання України у своїх кордонах. Коли в книгах з історії через роки й століття про період незалежності з 1991 року писатимуть як про безперервний”.

Читайте також: Тиха хода зі свічками та спільна молитва. Львів’яни вшанували День Гідності та Свободи

За словами президента, після революції Гідності Україна щороку робить все, щоб “у колі зірок на прапорі ЄС, що сяяла зірка України”.

Зеленський додав, щоразу, коли в українців хочуть щось відібрати, на спротив цьому стає все більше й більше людей: “Коли барикади Майдану змінюються на окопи Донбасу, а згодом на спротив по всій лінії фронту – півночі, півдня й сходу”.

Він наголосив, що наразі твориться новий виток нашої історії: “Саме від нашого покоління залежить, який напрямок вона отримає. Що напишуть про нас у підручниках історії. Що скажуть про нас нащадки”.

При цьому президент попередив  про загрозу політиканів у державних кріслах.

Читайте також: Зеленський заявив, що Росія хоче усунути його від влади до кінця року

 “Коли борються за крісла, а не за людей, коли власне его стає важливішим за власну країну, коли не стоять до кінця й до статусу “лідер”, “глава”, “гетьман” додається приставка “в еміграції”.

Коли ворогу вдається розколоти внутрішню єдність. Коли ми сваримось, а потім втомлюємось, зневірюємось. А потім виживаємо. У нових періодах нової неволі й бездержавності.

Коли ворогу вдається підірвати міжнародну підтримку й солідарність. Коли цивілізований світ починає шукати компроміси з терористами та йти на поступки тиранам. Тоді неодмінно програємо ми всі. Україна. Європа. Світ. Програємо, наївно думаючи, що з ними може бути нічия. Нічия неможлива”.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1