Зґвалтування жінки в поліції Кагарлика: Суд виніс вирок екс-правоохоронцям

СУСПІЛЬСТВО

Обухівський районний суд визнав винними двох колишніх співробітників Кагарлицького відділення поліції, які протягом 2020 року систематично катували людей та зґвалтували жінку. Про це повідомляється на сайті Офісу генерального прокурора, передають Патріоти України.

«У травні 2020 року правоохоронці застосували тортури до жінки, яку викликали до відділення поліції як свідка. Вдягали на неї протигаз, кайданки та стріляли із табельної зброї над головою. Після цього кілька разів зґвалтували постраждалу», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що слідство виявило ряд випадків катувань у цьому відділку. Зокрема, того ж місяця іншого потерпілого били та катували для отримання зізнання.

Крім того, у січні 2020 року обвинувачувані, з метою отримання визнавальних показів за ймовірне вчинення крадіжок, наносили двом потерпілим тілесні ушкодження, вивозили їх у багажнику за околиці міста та катували електричним струмом. Після цього їх прикували кайданками до батареї в коридорі, де потерпілі перебували до наступного дня.

«Керівник відділення знав про існування такої практики, проте не вживав заходів до припинення незаконних дій підлеглих та не повідомив до компетентних органів про ці злочини», — підкреслили у прокуратурі.Source by [author_name]