Жа хіття…Присядьте, якщо стоїте! Те, що знайшли вечором в шоколаді Roshen ш0кyвaлo навіть вчених

Життя, Події України, Світ

Шоколад Roshen виявився смертельно небезпечним. Ні в якому разі не купуйте даний шоколад, тим більше для дітей, оскільки ви прирікаєте їх на повільну смерть.

Про це повідомляє авторитетне видання ВВС

«В шоколаді молочному« Рошен »виявлено бензапірен, що володіє канцерогенними властивостями і властивостями биоаккумуляции, що вказує на відсутність належного контролю за продовольчою сировиною для виробництва кондитерських виробів», – йдеться в повідомленні на сайті ВВС.

Повідомляється, що через всього 5 років після вживання даного шоколаду у дитини неминуче почнуться проблеми зі здоров’ям. Через 10 років у дитини буде рак.

Крім того, при дослідженні кондитерських виробів Roshen «виявлені порушення вимог законодавства у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя людини (органолептичні показники, токсичні домішки) і законодавства в області захисту прав споживачів (невідповідність інформації про харчову цінність продукції, зазначеної на етикетці)».

У санітарному відомстві стверджують, що «дані факти свідчать про системні порушення фабриками кондитерської корпорації« Рошен »вимог, що пред’являються до якості і безпеки продукції».

Даний шоколад категорично не можна вживати дітям!

Крім цього в мережі з’явилося відео, що шоколад Рошен горить. У ньому є бензин

відео-https://www.youtube.com/embed/7F1fcwAt6IA?feature=oembed

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соц.сетях! Возомжность це врятує комусь життя

джерело

Залишити відповідь