ЗСУ ломанулись – пастка для окупантів! Надважливий удар: фланги посипались – розгром фронту!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Сценарії розвитку битви на Авдіївському напрямку можуть бути різні. Водночас, оборона Авдіївки вже виконала колосальне завдання, адже Росія зазнала надзвичайно великих втрат.

Про це розповів директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

«Ситуація може розвиватися по-різному, і сценарії можуть бути різні. Можуть бути активні бої за коксохім, а можуть і не бути», — повідомив він.

При цьому противника можна заманити у пастку та завдати по ньому удар, що призведе до руйнувань безпосередньо на підприємстві.

Поки ж ворог не зімкнув фланги, йому не вдається, тому бої будуть тривати. Проте це може означати, що в певний момент українські сили можуть відійти на певні рубежі, звідки далі будуть утримувати оборону.

«Але я залишаюся непохитним у своїй точці зору, що оборона Авдіївки вже виконала колосальну задачу навіть зараз. Ворог зазнав надзвичайно великих втрат», — зауважив він.

Та додав, що тепер російські війська змушені перекидати підкріплення з інших напрямків, наприклад, з Лиманського. Вони мали розпочати 5 листопада наступ на Лиманському напрямку, однак через це так і не розпочали.

«Більше того, ворог не може перекинути додатковий контингент на лівобережжя Херсонщини, тому ми можемо констатувати, що утримання Авдіївки вже відіграло колосальну роль. І, як на мене, ця операція виконана блискуче, незважаючи на те, що ворог там має певні тактичні успіхи», — наголосив Олександр Мусієнко.

Залишити відповідь