ЗСУ прорвались! Наші хлопці вже на лівому березі — окупанти залишають позиції! Це капітуляція!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Контрнаступ ЗСУ триває, але на сьогоднішній день найпомітніші успіхи ми маємо на лівому березі Херсона, про це повідомив Олег Жданов.

Полковник запасу ЗСУ звернув увагу на важливий позитивний момент, а саме на той, що Сили оборони України почали перекидати бронетехніку на лівий берег, що може прискорити рух піхоти на цьому напрямі фронту.

Військовий експерт поділився хорошими новинами з українцями: «Зараз вийшла в інформаційний простір ситуація на лівому березі, хоча Генеральний штаб поки що фактично не коментує хід бойових дій. Якщо брати західні джерела, зокрема Інститут вивчення війни американський. Так ось з останнього це то , Що навіть призначення нового командувача групою військ «Дніпро» не вирівняло ситуацію, тобто останній тиждень не змінила ситуацію: ми продовжуємо дуже повільно, але впевнено розвивати успіх на лівому березі, розширюючи той плацдарм, який у нас там є».

Тим часом Олег Жданов загострив увагу на важливому нюансі.

«Вчорашня найсвіжіша інформація: з’явилися кадри, геолоковані тим районом (за даними західних джерел), що почалося перекидання бронетехніки на лівий берег. Це дуже важливо, це суттєво. Це говорить про те, що там бойові дії можуть вже набувати зовсім іншого характеру: підтримка піхоти за допомогою бронетехніки.», — наголошує військовий експерт.

Нагадаємо, 14 і 15 вересня українські військові форсували Дніпро, щоб закріпити позиції і підготуватися до наступу на лівий берег Херсонської області. Росіяни стверджують, що ЗСУ готувалися форсувати Дніпро ще від липня. А вже 20 вересня у Генштабі ЗСУ повідомили про нові плацдарми Сил оборони на лівому березі Дніпра.

Аналітики повідомили, що підрозділи двох українських бригад морської піхоти 17-18 жовтня перетнули річку Дніпро та висадилися на лівому березі річки на Херсонщині.

У звіті Інституту вивчення війни йдеться про те, що Збройні сили України мають успіх на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Нашим бійцям вдалося розширити свій контроль над територією на північ від селища Підстепне, що розташоване приблизно за 17 кілометрів на схід від Херсона.

За даними російських військових «блогерів» українські збройні сили залишалися на своїх позиціях на східному (лівому) березі Херсонської області.

Також аналітики Інституту вивчення війни зазначають, що на лівому березі ЗСУ вже проводять масштабніші, ніж зазвичай, наземні операції з угрупованням легкої піхоти розміром приблизно в батальйон.

У рф також стверджують, що понад 300 українських військовослужбовців (приблизно один батальйон) діють на лівому березі в районі Кринок і продовжують утримувати позиції в центрі Кринок та прилеглих районах. ISW пише, що один військовий блогер стверджував, що на лівому березі Херсонської області діють кілька сотень українських військових. Російські військові блогери стверджують, що бойові дії тривали під Кринками, а також поблизу Пойми, Піщанівки та Підстепного, але не казали, що українські спроби наступу 6 і 7 листопада були більш масштабними, ніж у попередні дні.

«Ймовірно, 17 і 18 жовтня ЗСУ здійснили початковий штурм через річку Дніпро на лівий берег Херсонської області. Повідомляється, що угруповання українських сил чисельністю в батальйон на східному березі свідчить про те, що інтенсивні зусилля росії по блокуванню вздовж річки Дніпро не завадили українським силам перекинути додатковий особовий склад і матеріальні засоби на позиції на лівому березі», — підсумували експерти.

Залишити відповідь