ЗСУ знову там! АВДІЇВКА, ВИДИХАЙ: яка радість на ранок – колонами вперед. Місто наше, браво!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

На Авдіївському напрямку окупаційні війська продовжували атакувати в напрямку коксохіму, а основні бої ведуться в районі населених пунктів Степове, Бердичі, Сіверне та Тоненьке.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни.

Також, вони із посиланням на Генштаб ЗСУ, зазначають, що наші захисники відбили російські атаки на схід і південний схід від Новокалинового; Степового, Авдіївки, Сіверного, Первомайського.

За словами речника Таврійського угруповання військ ЗСУ полковника Олександра Штупуна, найважливішою ціллю російських військ є Авдіївський коксохімічний завод. У разі його захоплення ворог зможе створити оборонні позиції в промисловій зоні, а не в лісистій місцевості.

Водночас один з російських так званих експертів пожалівся, що українські війська 10 листопада здійснили успішну контратаку на Авдіївському напрямку. Зокрема, вони контратакували на північний схід від Водяного і повернули собі частину своїх раніше втрачених позицій.

Інший «воєнкор» розповідав, що ЗСУ послідовно намагаються контратакувати, щоб повернути втрачені позиції.

Крім того, Штупун розповідав, що щоденні втрати росіян становлять у середньому від 400 до 600 осіб. Українські військові використовують повітряну та звичайну розвідку, щоб не дати російським силам підсилити свої війська. Також, Штупун заявив, що російські війська продовжують наступати на Мар’їнку та Новомихайлівку підрозділами «Шторм», які переважно складаються з російських засуджених.

Залишити відповідь