Росія атакувала залізничну станцію та ліцей на Чернігівщині

Суспільство
Росія атакувала Чернігівщину

На Чернігівщині внаслідок російських обстрілів постраждала людина, а також пошкоджений ліцей, господарча споруда та будинки.

Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Вранці 22 червня БПЛА «Гербера» атакував будинок у Борзні на Ніжинщині.

«Оселя загорілася. Постраждав 45-річний чоловік, у його 14-річної доньки гостра реакція на стрес. Медики надали їм допомогу на місці. Лікуються амбулаторно», — йдеться в повідомленні.

Також протягом усієї доби ворог обстрілював Новгород-Сіверський район. У селі Понорницької громади через удар БПЛА пошкоджені вікна в будинках. У селі Коропської громади загорілася суха трава.

«Був удар „молнії“ по селу Семенівської громади — пошкоджений трактор і господарча споруда. У самій Семенівці FPV-дрони атакували пилораму, будівлю залізничної станції, приватний будинок і легковик», — заявив В’ячеслав Чаус.

Зранку росіяни ударним дроном поцілили по території ліцею в Новгороді-Сіверському, внаслідок чого вибиті вікна й двері.

В Острі унаслідок ворожої атаки пошкоджений дах будинку.

«Були також влучання по енергообʼєктах», — додав начальник Чернігівської ОВА.

Як повідомляла АрміяInform, на Сумщині ворог атакував будинок багатодітної родини, внаслідок чого загинула дитина, батько та бабуся, ще троє членів сімʼї дістали поранення.

Залишити відповідь