Ще одна медаль для Київщини: Людмила Даниліна здобула бронзу Гран-прі з пара легкої атлетики
22 Чер, 18:54
Представниця Київської області Людмила Даниліна стала бронзовою призеркою міжнародного турніру серії Гран-прі з пара легкої атлетики, який відбувся у Тунісі. Про це повідомили в КОВА.
У змаганнях взяли участь 484 атлети з 58 країн світу. Вихованка Київського регіонального центру «Інваспорт» успішно подолала дистанцію 1500 метрів у класі Т20 та виборола нагороду для збірної України.
Бронзова медаль Людмили Даниліної стала ще одним вагомим результатом української команди на турнірі. За підсумками змагань представники України посіли перше місце в загальнокомандному заліку.
Загалом українські пара легкоатлети здобули 29 медалей, серед яких:
- 15 золотих;
- 7 срібних;
- 7 бронзових.

«Київщина 24/7» також повідомляла, що метальник списа з Київщини Артур Фельфнер виборов бронзову медаль на турнірі Меморіал Йозефа Одложила у Чехії. Вихованець КЗ КОР «Центр олімпійської підготовки» розпочав міжнародний літній сезон із результатом 80 метрів рівно, що принесло йому місце серед призерів. Змагання відбулися 1 червня у Празі (Чехія).
Читайте також: На крок від золота: спортсменка Київщини Аліса Колпакчи здобула срібло чемпіонату Європи з пара триатлону
Фото: КОВА
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.