В Одесі відбулися всеукраїнські спортивні змагання серед ветеранів війни «На хвилі 2.0»
Понад 200 ветеранів війни та військовослужбовців з усієї України зібралися в Одесі, щоб взяти участь у всеукраїнських спортивних змаганнях «На хвилі 2.0».
Про це повідомляє Відділ фізичної культури і спорту МО України.
Протягом 19–21 червня на Навчально-спортивній базі олімпійських видів спорту (м. Одеса) учасники демонстрували силу, витривалість і незламність, виборюючи нагороди у чотирьох спортивних дисциплінах.
Учасники змагалися у баскетболі на кріслах колісних, стрільбі з лука, веслуванні на тренажерах та боччі. Змагання з баскетболу на кріслах колісних, у яких взяли участь шість команд (60 спортсменів), проходили у спортивному залі Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту.
Головна мета змагань — сприяти фізичному та психологічному відновленню ветеранів і військовослужбовців, які отримали поранення під час захисту України, популяризувати спорт серед ветеранів, зміцнювати ветеранську спільноту та створювати простір для спілкування, підтримки й нових можливостей.
Всеукраїнські спортивні змагання «На хвилі» вже стали доброю традицією. Організатори планують провести турнір і влітку 2027 року, залучивши ще більше учасників та розширивши програму спортивних дисциплін.