40% бійців К-2 повернулися після СЗЧ: у бригаді пояснили, як це працює

Суспільство

У 20-й окремій бригаді безпілотних систем К-2 нагадали військовослужбовцям про можливість повернутися на службу через спрощений механізм.

Про це повідомили на сторінці бригади.

У підрозділі зазначили, що 20 вересня є крайнім терміном для подання рапорту на повернення після самовільного залишення частини.

«Рапорт займає п’ять хвилин, але вирішує багато дилем», — наголосили у К-2.

У бригаді також пояснили алгоритм повернення. Спочатку військовослужбовець подає рапорт через Армія+, після чого проходить онлайн-співбесіду, прибуває до військової частини та поновлюється на службі з усіма належними виплатами й забезпеченням.

Одним із тих, хто вже скористався новим механізмом, став військовослужбовець Роман.

«Подав рапорт, поспілкувався з рекрутерами, потисли руки — і вже приблизно за добу мене оформили до частини. Усе пройшло швидко», — розповів він.

У К-2 зазначають, що повернення після СЗЧ для багатьох військових стало можливістю знову стати до строю та продовжити службу в новому колективі.

«40% бійців нашої бригади повернулися після СЗЧ. Тут вони знайшли підтримку, своїх людей і нове місце в команді», — повідомили в підрозділі.

У бригаді закликали військовослужбовців, які розглядають можливість повернення, не відкладати рішення та скористатися чинним механізмом до завершення встановленого терміну.

Залишити відповідь