Уряд спрямував ще 220 млн грн на оборону: кошти підуть на озброєння, підготовку та розвідку

Суспільство

Кабінет Міністрів України додатково перерозподілив 220 млн грн на потреби сектору безпеки й оборони.

Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

Відповідне рішення уряд ухвалив за ініціативи Міноборони.

Додаткове фінансування розподілили між трьома відомствами.

Зокрема, 100 млн грн отримає Міністерство внутрішніх справ для потреб Національної гвардії України. Кошти спрямують на підготовку особового складу.

Ще 70 млн грн виділили Міністерству оборони України. Їх використають на розвиток спроможностей, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння і військової техніки.

Також 50 млн грн передбачено для Головного управління розвідки Міністерства оборони України на виконання завдань у сфері воєнної розвідки.

У Міноборони уточнили, що серед пріоритетних напрямів закупівель — безпілотні системи та комплектуючі до них, автомобільна і спеціальна техніка, засоби радіоелектронної боротьби, а також інше матеріально-технічне майно для підрозділів Сил оборони.

Залишити відповідь