Втеча не врятувала: у Чорногорії затримали ексдиректорку табору «Olympic Village», де загинув хлопчик
24 Чер, 09:28
У Чорногорії затримали колишню директорку дитячого табору «Olympic Village», де у 2023 році загинув 10-річний хлопчик. Суд ухвалив рішення про її екстрадиційний арешт. Про це повідомив генеральний прокурор України Руслан Кравченко.
За його словами, після оголошення підозри жінка перебувала за межами України, тому її оголосили в міжнародний розшук. На запит української сторони Інтерпол опублікував щодо неї «червоне оповіщення», а 21 червня правоохоронці затримали підозрювану на території Чорногорії.
Наразі українська прокуратура завершує необхідні процедури для її екстрадиції та повернення в Україну.
Руслан Кравченко наголосив, що справа перебуває на його особистому контролі.
Він також зазначив, що під час перебування дітей у таборах відповідальність за їхнє життя та безпеку несуть дорослі, а держава має встановити роль кожного, хто був зобов’язаний забезпечити належні умови для відпочинку.
Крім того, обвинувальний акт стосовно тренера табору, якого обвинувачують у залишенні дитини в небезпеці, вже перебуває на розгляді суду.
Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що початок літнього сезону на Київщині ознаменувався стрімким зростанням кількості нещасних випадків на воді. З початку червня місцеві водойми забрали життя вже 11 людей — 10 дорослих та 15-річного хлопця. Окрім цього, ще одна дитина наразі перебуває у лікарні в стані важкої коми; медики щохвилини виборюють її право на життя.
Читайте також: Понад 54 млн грн можливих збитків: посадовцю нацпарку «Білоозерський» оголосили підозру через незаконні рубки та використання земель
Фото: «Київщина 24/7»
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.