Львів’яни скаржаться на приватну клініку, де лікують залежних

Події України
Поділитись
У Львівській міськраді зустрілися з мешканцями вул. Городоцької, які скаржаться на пацієнтів приватної клініки «Аксіома Медікал», повідомили у прес-службі Ратуші.
Цей медзаклад надає послуги лікування та реабілітації пацієнтам з залежностями. Територія впритул межує з житловими будинками та храмом і, за словами мешканців, вкрита використаними шприцами, медикаментами, медичними відходами та іншим сміттям.
Керуючий справами виконкому Львівської міської ради Євген Бойко зауважив, що до міської ради вже надійшло кілька звернень від мешканців навколишніх будинків.

«Ми зустрілися з мешканцями та представниками закладу, щоб детально розібратися в ситуації. Позиція громади є зрозумілою. Ніхто не заперечує права людей на лікування та медичну допомогу. Водночас мешканці мають право на безпеку, порядок і комфортне середовище поруч зі своїми домівками», — наголосив він.

Крім того, міський голова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області з проханням забезпечити належні заходи безпеки для мешканців. Також перевірити законність діяльності закладу та дотримання ним усіх вимог законодавства і переглянути підходи до розміщення подібних закладів поруч із житловою забудовою та громадськими просторами.

«Місто й надалі відстоюватиме інтереси мешканців і реагуватиме на кожне обґрунтоване звернення громади», — додав Євген Бойко.

Ще на пленарному засіданні Львівської міської ради, яке відбулося 18 червня, міський голова доручив перевірити роботу клініки, на яку скаржаться львів’яни, та підготувати відповідні звернення до уряду та правоохоронців.

Читайте також: скільки податку платити за “зайву” нерухомість 

Залишити відповідь