На Сихові мешканці багатоповерхівки проти розбудови приватного медичного центру
«Будівля збудована понад 30 років тому, поруч із великим 15-поверховим будинком. Ми неодноразово зустрічалися з мешканцями, щоб були дотримані всі елементи добросусідства і щоб жодним чином не порушувати комфорт людей, які тут проживають на нижніх поверхах. І, звісно, зберегти пожежну безпеку тих, хто живе на 15 поверсі (щоб був доступ пожежної машини).
Ті проєктні пропозиції, які були подані до нас на розгляд, не виконували всіх цих параметрів», — наголосив головний архітектор міста Антон Коломєйцев на виїзній нараді з мешканцями.
Після неодноразових зустрічей з мешканцями та представниками бізнесу дійшли до розуміння, що саме в проєкті можна відкоригувати.
Автор проєкту Сергій Іванов-Костецький погодився з зауваженнями мешканців. Люди наголошують на необхідності пересунути частину стіни далі від вікон і не влаштовувати експлуатованої покрівлі перед вікнами мешканців. Також біля центру облаштують хідник, який не перериватиме заїзд у підземний паркінг, аби мешканці могли безпечно користуватись ним.
Після спільного обговорення архітектор проєкту пообіцяв підготувати виправлені матеріали та зустрітись із мешканцями повторно за кілька тижнів.
«Виглядає так, що виходимо на конструктивне порозуміння, де будуть дотримані інтереси як бізнесу, так і мешканців будинку», — зазначив головний архітектор міста Антон Коломєйцев.
Зауважимо, перший проєкт реконструкції прибудови з розширенням під медичний комплекс подали ще у 2022 році.


