«Усе це розлетілося полем»: «Капа» розповів, як із гранатомета знищив ЗІЛ, набитий окупантами

Суспільство

Під час російського штурму військовий 92-ї бригади на позивний «Капа» одним пострілом із гранатомета MATADOR знищив ЗІЛ із піхотою та боєкомплектом.

Про це він розповів у відео, оприлюдненому на сторінці 92-ї окремої штурмової бригади імені Івана Сірка.

За словами «Капи», атака розпочалася в густому тумані. Разом із побратимом на позивний «Чугун» він перебував на позиції та контролював підходи до опорного пункту.

Невдовзі бійці почули шум двигуна. У бік українських позицій рухався ЗІЛ, у кузові якого перебували російські штурмовики.

За словами військового, на машині був встановлений кулемет, а всередині машини було до десяти окупантів, зброя та значний запас боєприпасів.

«І все це вилетіло в поле після пострілу. Я працював MATADOR, 90-й калібр, фугасним боєприпасом. Так ми їх і знищили», — розповів «Капа».

Після ураження вантажівки українські бійці зібрали вцілілі трофеї — зброю та боєприпаси противника — і підготувалися до можливого продовження штурму.

Втім, після втрати машини росіяни більше не наважилися просуватися вперед. До служби в армії «Капа» майже десять років працював автомеханіком на СТО.

«Зараз такий час, що треба воювати. Людей не вистачає. Потрібно більше тямущих хлопців. Перемога буде за нами», — сказав військовий.

Залишити відповідь