Повторні вибухи у Києві: столицю атакували балістичні ракети

Події України

Увечері 25 червня у Києві прогриміли вибухи. Ворог запускав на столицю балістику.

Усе, що відомо про атаку, повідомляє 24 Канал.

Вибухи у Києві 25 червня: яка є інформація?
Тривога у столиці поширилася доволі стрімко близько 20:52. У Повітряних силах попередили про рух ракети на Київ о 20:57.

Монітори писали про 2 балістичні ракети, які прямували на Дарницький район. Згодом їх було локаційно втрачено. Жителі столиці здригнулися від вибухів.

Ракети почали фіксуватися, коли вже були над Києвом, тому будьте в укриттях або у коридорах. Можливі повторні удари,– інформують моніторингові спільноти.

Згодом з’явилася інформація про загрозу пуску балістичних ракет “Іскандер-М” / С-300 з Курської області.

Про пуски ракет на столицю писав і начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко. Зі свого боку мер Віталій Кличко зазначив, що в столиці працюють сили ППО.

Нова серія вибухів прогриміла у столиці близько 21:05. “Загроза триває з Брянщини та Курщини”, – написали монітори о 21:07.


Копіювати

Залишити відповідь