Андрій Садовий просить міністра позбавити ліцензії приватну клініку

Події України
Поділитись
З огляду на критичність суспільної напруги щодо роботи приватної клініки «Аксіома Медікал», міський голова Львова Андрій Садовий у зверненні до міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка закликав анулювати ліцензію закладу.
Також він наголосив на потребі провести позапланову перевірку роботи інших філій цієї клініки щодо дотримання вимог законодавства та надати правову оцінку їхньої роботи, повідомила його прес-служба.
Андрій Садовий наголошує на потребі встановлення відповідних правил роботи таких медичних закладів в країні.

«Просимо опрацювати питання вдосконалення ліцензійних умов для закладів, які надають замісну підтримувальну терапію, зокрема в частині вимог до місця їх розташування та організації роботи, щоб забезпечити балансу між правом пацієнтів на отримання медичної допомоги та правом громадян на безпеку», — йдеться в листі до міністра.

Приватна клініка, яка працює на вул. Городоцькій у Львові надає медичні послуги з лікування залежності та видає пацієнтам препарати у межах програм замісної підтримувальної терапії.

Після відкриття цієї філії у Львові мешканці прилеглого району щоденно фіксують значне скупчення людей із наркотичною залежністю на території біля закладу поблизу житлової забудови, дитячого майданчика, закладів освіти та церкви. Мешканці переживають за свою безпеку. А протягом останніх днів люди неодноразово перекривали одну з основних магістралей міста, протестуючи проти функціонування зазначеного медичного закладу.

На засіданні сесії Львівської міськради мер Львова доручив перевірити роботу клініки, на яку скаржаться львів’яни.

Читайте також: як винороб з Пикулович став бойовим медиком

Залишити відповідь