Понад 130 моніторів і 100 системних блоків: прокуратура передала військовим техніку з шахрайських кол-центрів Києва

Політика
Понад 130 моніторів і 100 системних блоків: прокуратура передала військовим техніку з шахрайських кол-центрів Києва

26 Чер, 14:48

За рішенням суду Голосіївська окружна прокуратура міста Києва передала військовим комп’ютерну техніку та обладнання, які раніше були вилучені під час розслідування діяльності шахрайських кол-центрів. Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури.

До потреб Збройних сил України передали понад 130 моніторів, близько 100 системних блоків, а також іншу комп’ютерну периферію.

Зокрема, техніку передали до Управління 1 корпусу Національної гвардії України «Азов». Військові отримали моноблоки, системні блоки та монітори.

Зазначене майно було вилучене правоохоронцями у межах досудового розслідування кримінального провадження за фактом шахрайства. Після відповідного рішення суду техніку спрямували для використання на потреби оборони України.

«Київщина 24/7» також повідомляла, що на фронті не буває другорядних речей — кожна автівка, маскувальна сітка чи пакунок із продуктами є вагомим внеском у стійкість наших воїнів. Розуміючи це, керівники структурних підрозділів Білогородської сільської ради об’єднали зусилля для чергової підтримки Збройних Сил України.

Читайте також: Ще понад 1600 дронів вирушили на фронт: громада Києва передала захисникам нову партію допомоги

Фото: Київська міська прокуратура

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.

Залишити відповідь