Україна повернула з російського полону 160 військових
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників. Усі вони перебували в неволі з 2022 року.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Серед визволених — військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Усі вони боронили Україну на різних ділянках фронту, зокрема в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському й Сумському напрямках.
Президент подякував усім, хто щодня працює над поверненням українців із російської неволі.
Окремо він відзначив українських воїнів на передовій, які поповнюють обмінний фонд і тим самим допомагають повертати додому військових та цивільних.
«Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути — і військових, і цивільних», — наголосив Володимир Зеленський.