Пройшов три села, щоб повернутися додому: у Чабанах знайшовся кіт Рудик, який зник після обстрілу

Політика
Пройшов три села, щоб повернутися додому: у Чабанах знайшовся кіт Рудик, який зник після обстрілу

26 Чер, 19:00

На Київщині завершилася щемлива історія з щасливим фіналом: рудий кіт Рудик, який зник після російського обстрілу ветеринарної клініки в Чабанах, самостійно дістався до своїх господарів майже через три місяці після зникнення. Про повернення улюбленця власники розповіли в соцмережах.

Вони зазначили, що весь цей час не припиняли пошуків і щиро вдячні всім, хто відгукувався, телефонував, писав і допомагав будь-якою інформацією.

Рудик зник після вибуху біля ветклініки в Чабанах на Київщині. Тоді внаслідок атаки загорівся автомобіль батьків власників кота, а переляканий тварина втекла.

«Минуло майже три місяці з моменту прильоту біля ветлікарні в Чабанах, де згоріла автівка моїх батьків і звідки вискочив наш котик — Рудик! Увесь цей час ми його шукали, ви нам дзвонили, писали, за що ми дуже вдячні. І ось сьогодні він повернувся додому! Просто сам прийшов у двір до батьків. Пройшов через три села, щоб повернутися додому», — поділилися господарі.

Нині Рудик знову вдома, поруч зі своєю родиною.

«Київщина 24/7» також повідомляла, що у Києві волонтери провели незвичайну операцію з порятунку кота, який опинився у вентиляційній шахті на глибині приблизно чотирьох поверхів. Під час ремонту мешканці почули нявчання з електрощитка — з’ясувалося, що тварина застрягла всередині вентиляції і не могла вибратися самостійно.

Читайте також: Від евакуації до обіймів: «зелена» Ромашка з Донеччини знайшла свою родину в Ірландії

Фото: annaa.tara

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.

Залишити відповідь