З 1 липня стартує вступна кампанія для бойових медиків, які не мають профільної освіти

Суспільство
Фото ілюстративне

Бойові медики зможуть отримати дипломи бакалавра та молодшого бакалавра зе декількома спеціальностями.

Про це повідомило Міністерство оборони України.

З 1 липня розпочинається цільова вступна кампанія для розвитку кадрового потенціалу військової медицини, яку розробили МОУ спільно з МОЗ та іншими державними органами.

Особливість ініціативи — навчання без відриву від виконання службових обов’язків, вступ за результатами співбесіди (без складання НМТ), а також офіційне визнання вже набутого бойового досвіду та практичних компетентностей.

У вступній кампанії беруть участь 10 закладів медичної освіти: університети, академії, інститут і коледж післядипломної освіти.

• Навчання без відриву від служби.
• Вступ за результатами співбесіди (без складання НМТ).
• Офіційне визнання бойового досвіду.

Бойові медики зможуть отримати дипломи бакалавра за спеціальністю «Медсестринство», спеціалізація І5.02 «Екстрена медицина», і молодшого бакалавра за спеціальністю І5 «Медсестринство» за програмою «Сестринська справа».

Детальніше – на сайті Міністерства оборони України.

Залишити відповідь