У…
28 Чер, 15:44
У Києві повідомили підозру керівнику одного з ШЕУ та директору приватного підприємства через можливе привласнення бюджетних коштів. Про це повідомляють ЗМІ.
З травня по вересень 2025 року підрядна організація мала виконувати роботи з ямкового ремонту київських доріг. У звітній документації зазначалося, що дорожники регулярно використовували спеціальну техніку для ліквідації пошкоджень дорожнього покриття.
Втім, під час перевірки фактичного стану виконаних робіт правоохоронці виявили невідповідності між документами та реальністю.
Зокрема, з’ясувалося, що на окремих ділянках доріг ремонтні роботи взагалі не проводилися — вибоїни залишилися без змін. Водночас техніка, за оренду та використання якої місто перерахувало кошти, у цей період фактично перебувала в іншому регіоні України.
Попри відсутність підтвердження виконання робіт, керівництво районного ШЕУ підписало відповідні акти та здійснило оплату. У результаті з бюджету Києва було перераховано понад 800 тисяч гривень за послуги, які фактично не виконувалися.


«Київщина 24/7» також повідомляла, що правоохоронці розслідують можливе привласнення або виведення бюджетних коштів через схему, до якої могли бути причетні посадовці найбільших комунальних підприємств Києва. У кримінальному провадженні фігурують структури, пов’язані з «Київтеплоенерго», «Київводоканалом», «Київпастрансом» та Муніципальною ритуальною службою.
Фото: Київська міська прокуратура
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.