Українці взяли рекордну кількість золота у десятий день Паралімпіади

Політика

Українська збірна 7 вересня на Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі виборола 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Так, український легкоатлет Ігор Цвєтов здобув свою другу золоту медаль, пробігши 200 метрів за 23.19 секунди.

Тенісист Віктор Дідух виборов золоту нагороду, перемігши свого суперника з Китаю. Це перше особисте золото спортсмена. Крім того, в настільному тенісі срібну медаль виграла Марина Литовченко.

Свою першу золоту медаль також здобула дзюдоїстка Анастасія Гарник. Дзюдоїст Олександр Назаренко приніс збірній 20-ту золоту медаль.Перше місце вдруге на Паралімпіаді-2024 посів плавець Андрій Трусов у запливі на 50 м батерфляєм.

Плавці Денис Остапченко та Сергій Паламарчук, які виступали на дистанції у 200 м вільним стилем, разом піднялися на подіум. Остапченко став першим, а Паламарчук фінішував другим.

Ігор Німченко в запливі на 200 м комплексним плаванням здобув бронзу.

Микола Синюк приніс збірній першу медаль у веслуванні на байдарках і каное. Це бронзова.

Крім того, Україна вперше за історію здобула нагороду в паверліфтингу. Її приніс Юрій Бабинець у ваговій категорії до 88 кг.

У командному турнірі шпажисток на візках Україна посіла друге місце. Це здобуток Євгенії Бреус, Наталії Морквич, Олени Федоти-Ісаєвої, Надії Дьолог.

Наразі збірна України з 79 медалями посідає сьоме місце в медальному заліку. Зокрема, серед її здобутків – 21 золота нагорода. 8 вересня відбудеться останній змагальний день Паралімпіади-2024.

Нагадаємо, що Україна здобула першу медаль Паралімпійських ігор – 2024 у Парижі у веслуванні на байдарках та каное. Її виборов 36-річний Микола Синюк.

Українські спортсмени взяли перше і друге місця у плаванні на 100 метрів вільним стилем у класі S12.

На Паралімпійських іграх в Парижі до складу збірної України увійшли майже півтори сотні атлетів. Порівняно з минулим роком, кількість заявок від нашої країни збільшилася на 27.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.