Абакшин отримав «срібну бутсу» чемпіонату світу з футзалу

Політика

Один із лідерів збірної України з футзалу Данило Абакшин отримав «срібну бутсу» чемпіонату світу 2024.

За турнір він забив 7 голів у 7 матчах. Данило у бронзовому фіналі проти Франції, який завершився перемогою «синьо-жовтих» з рахунком 7:1, оформив хеттрик.

Стільки ж голів забили аргентинці Кевін Арієтта та Алан Бранді. Володарем «золотої бутси» став бразилець Марсел. На його рахунку 10 точних ударів.

Абакшин на світовій першості віддав 6 результативних передач. Він став найкращим у складі України за системою гол + пас.

Нагадаємо, національна збірна України з футзалу переконливо здолала Венесуелу в чвертьфіналі чемпіонату світу-2024 з рахунком 9:4. Матч розпочався на високих швидкостях, і вже на 5-й хвилині Абакшин вивів Україну вперед. Проте латиноамериканці швидко зрівняли рахунок.Збірна України перемогла Нідерланди з рахунком 3:1 у першому раунді плей-офф чемпіонату світу з футзалу 2024 року.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.