Політика

У четвер, 10 жовтня, іспанський тенісист Рафаель Надаль оголосив про завершення кар’єри.

Про це Надаль повідомив у Instagram.

«Велика подяка усім!», – написав іспанець під відео з кадрами своїх виступів різних років.

38-річний Рафаель Надаль виграв 22 титули на турнірах найпрестижнішої серії Grand Slam. Зокрема він 14 разів ставав чемпіоном Ролан Гаррос, також перемагав на інших найбільших турнірах – Australian Open, Вімблдон та US Open.

Крім цього іспанський тенісист здобув 92 титули турнірів ATP (Асоціації тенісистів-професіоналів) та став дворазовим олімпійським чемпіоном. Надаль 209 тижні очолював світовий рейтинг.

Наприкінці кар’єри іспанця переслідували травми, влітку 2023 року він переніс операцію на стегні.

Останній матч Надаль зіграє в листопаді за збірну Іспанії у фіналі Кубка Девіса.

Нагадаємо, що український тенісист Вадим Урсу успішно стартував на змаганнях ATP Challenger Tour у китайському місті Ханчжоу із призовим фондом $164,000.

Раніше Еліна Світоліна, українська тенісистка, офіційно оголосила про дострокове завершення сезону через травми.

Лідери українського жіночого тенісу Марта Костюк та Еліна Світоліна зберегли позиції в топ-30 рейтингу WTA.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.