Чому Росія призупинила масовані ракетні атаки: експерт припустив неочікуваний сценарій

Війна

Чому Росія призупинила масовані ракетні атаки: експерт припустив неочікуваний сценарій

За словами аналітика, вірогідність нового масованого обстрілу найближчим часом зберігається

Після останнього масованого обстрілу України минуло півтора місяця, за які путінська армія, за даними експертів, мала можливість накопичити стільки ракет і дронів, щоб здійснити удар з використанням близько 200 повітряних цілей.

Про підготовку опосередковано можуть свідчити постійні передислокації російських бомбардувальників, про які повідомляють моніторингови Telegram-канали.

Водночас колишній речник Генштабу ЗСУ, військовий експерт Владислав Селезньов у коментарі для ТСН.ua розповів, що не все так просто й однозначно.

“Чи варто виключати ймовірність того, що путінська армія найближчим часом здійснить масштабну ракетно-дронову атаку, щоб зруйнувати нашу енергетичну інфраструктуру? Думаю, не варто. Чи може це статися? З вірогідністю у 50% це може статися, з вірогідністю 50% – не може. Чому?” – каже Селезньов і ставить таке запитання.

“Наші західні партнери вперто не надають нам дозвіл на застосування далекобійної ракетної зброї по території РФ. А що може зупинити наших західних партнерів від надання такого дозволу в разі, якщо ворог знов атакує нашу енергетику і Україна знову зануриться у блекаут?” – каже експерт.

Він додає: “Очевидно, що нічого. Цілком ймовірно, що саме це є певним елементом торгу за лаштунками перемовин. Мовляв, американці та їхні партнери не надають нам відповідний дозвіл на те, щоб ми нищили ворожі стратегічні об’єкти, зокрема енергетичну інфраструктуру Росії, а взамін того вимагають від Путіна та його оточення того, щоб він не застосовував ті самі ракети для руйнування енергетики України. Очевидно, що в цьому разі не лише Україна зіткнеться з серйозними ризиками, а й колективна Європа”.

УКРАЇНСЬКИЙ ВСЮДИХІД ДОПОМАГАЄ ЛІКВІДОВУВАТИ НАСЛІДКИ УРАГАНУ “МІЛТОН” У США
Всюдихід Sherp не боїться стихії, адже здатен пересуватися по воді та долати метрові перешкоди

Як правильно вносити деревний попіл восени, та чого не варто робити
Деревний попіл — це відмінне натуральне добриво, яке містить багато корисних елементів для рослин, таких як калій, кальцій, фосфор, магній і мідь

Грип цієї зими вам не загроза! 😷🫕 Заморожені кубики для чаю
Грип цієї зими вам не загроза! 😷🫕
Заморожені кубики для чаю

Залишити відповідь