Зоря обіграла Лівий Берег у матчі УПЛ

Політика

Луганська «Зоря» здобула контроверсійну перемогу над «Лівим берегом» у матчі 11 туру Української Прем’єр-ліги сезону 2024/25, завершивши гру з рахунком 2:0.

Перший тайм не приніс жодних значних моментів для обох команд, за винятком епізоду в доданий час, коли Пилип Будківський мав ідеальний шанс після штрафного удару, але впав і не зміг влучити у ворота.

Після цього арбітр VAR вирішив переглянути момент падіння Будківського, в результаті чого було призначено спірний пенальті, який сам футболіст реалізував.

На початку другого тайму Олександр Яцик вразив ворота суперника вражаючим дальнім ударом, подвоївши перевагу «Зорі». Інших голів у матчі більше не було, і «Зоря» святкувала важливу перемогу.

Голи:
0:1 – 45+9 Будківський (пен.)
0:2 – 51 Яцик

Завдяки цій перемозі «Зоря» піднялася на шосте місце в таблиці УПЛ, маючи 15 очок, тоді як «Лівий берег» залишився на 14 позиції з 8 очками.

Раніше ми писали, що форвард Манчестер Юнайтед Антоні отримав травму у виїзному матчі 3-го туру загального етапу Ліги Європи проти Фенербахче (1:1).

Також нагадаємо, що лівий захисник лондонського Арсеналу не зіграє проти Ліверпуля найближчими вихідними у межах 9 туру Англійської Прем’єр-ліги.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.