Війна забрала гранатометника Андрія Пеха. Відважному захиснику назавжди 25. “Андрій не ховався за спинами інших

Світ

Війна забрала гранатометника Андрія Пеха. Відважному захиснику назавжди 25. “Андрій не ховався за спинами інших

Він ще тільки починав будувати плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди і мріяв створити родину.

Андрій Пех свідомо обрав службу в ЗСУ, бо завжди вважав свого батька взірцем справжнього воїна. На жаль, навесні цього року солдат дістав смертельне поранення на Донеччині й повернувся додому на щиті.

Андрій народився в селі Дівочки Житомирської області. У родині нас було четверо, брат — найменший. Він ріс енергійним, веселим, любив життя і допомагав іншим. Мав багато друзів, — розповідає рідна сестра воїна Євгенія Кравчук. — Після школи Андрій вивчився на газозварника й працював на будівництві”.

За словами співрозмовниці, попри юний вік, її брат вирізнявся патріотичністю, його завжди хвилювала доля країни.

“Він пішов на війну, бо мав перед собою взірець справжнього чоловіка — наш тато з перших днів вторгнення бореться за мирне небо над Україною, — каже Євгенія. — Брат підписав контракт із ЗСУ наприкінці січня 2024-го. Йому дали позивний “Гаргамель”. Служив на посаді гранатометника десантно-штурмового відділення військової частини А1910. Виконував бойові завдання на Донеччині. Знаю, що Андрій мав дівчину, яку дуже кохав. Мріяв, що приїде у відпустку і знову її побачить. Але…”

26 квітня Андрій Пех написав сестрі, мовляв, збирається на виїзд. І коли повернеться, то обов’язково дасть знати. Більше не написав, не повернувся…Невдовзі нам прийшло сповіщення з військкомату, що Андрій загинув. Сталось це поблизу населеного пункту Терни на Донбасі. Був мінометний обстріл, брат зазнав уламкового поранення голови, — додає співрозмовниця. — З військовими почестями його поховали у Дівочках на місцевому кладовищі. Перед труною воїна люди несли весільне гільце та коровай… Це такий біль, який не можна передати словами. Здається, що в нас вирвали частину серця. У свої 25 років брат не ховався за спинами інших. Сподіваємося, що держава відзначить його героїзм нагородою. А побратими й батько помстяться за смерть Андрія”.

Порцелянові рибки з радянських часів: навіщо вони були потрібні, історія виникнення сервізу
Для чого були потрібні порцелянові радянські “рибки”, історія виникнення сервізу, ціна сьогодні.

Зaбудьте пpо магaзинний! Дoмашній сиp маскаpпоне за 5 xвилин лише з 2 інгредієнтів. Відео-рецепт
Сир маскарпоне дуже просто зробити вдома.

Третя штурмова бригада ліквідувала батальйон росіян за тиждень
Бійці бригади завдали потужного удару по ворогу на Харківщині, знищивши ворожі техніку та живу силу

Залишити відповідь