Плівкові теплиці: доступний спосіб виростити багатий урожай
Плівка – це один із найпопулярніших матеріалів для покриття парників. Плівкові теплиці хороші тим, що чудово пропускають сонячне світло (близько 85%), але при цьому всередині приміщення формується термоефект. Це означає, що тепло потрапляє всередину, але не може вийти назовні. Конструкції такого плану дозволяють відкривати сезон городника на місяць раніше, а завершувати його – на місяць пізніше.
Компанія Моя Теплиця на своєму сайті пропонує широкий вибір теплиць під плівку від виробника, у яких каркас виконується міцним та довговічним: https://moya-teplytsya.com.ua/product-category/teplytsi-pid-plivku/. Переваги замовлення в інтернет-магазині – ціна від виробника, висока якість всіх матеріалів, різноманітність пропозицій за довжиною (від 4 м) та шириною (від 2,1 до 10 метрів). Ви можете вибрати як дачний парник, так і промислову теплицю з необхідним обладнанням для комерційних цілей.
Теплиця з плівки з каркасом з оцинкованого профілю – найкращий вибір
Такий варіант конструкції вважається найбільш надійним, а його установка виконується в землю на ґрунтозачепи. Головна відмінність цього каркасу від інших видів полягає у вазі, що також забезпечує стійкість до вітрових навантажень. Це дає важливу перевагу – стабільність. Збирання споруди можна здійснювати з установкою на:
- Дерев’яний брус.
- Бетонний фундамент.
- Ґрунтозачепи.
Кріплення каркаса передбачено болтами з гайками, а шурупами фіксується полікарбонат на торцях. Використання для плівкової теплиці профільної труби – це можливість зміцнити повністю всю конструкцію. Вартість парника з оцинкованим профілем вища, але такий каркас зможе прослужити довгі роки. Вигідніше один раз вкластися в теплицю і 25 років нею користуватися, змінюючи лише плівку. Оцинкований каркас має захист від корозії та механічних пошкоджень.
Які бувають плівки для парників?
Матеріал покриття може бути безбарвним або виготовленим у відтінку: жовтий, зелений, рожевий, синій. Залежно від кольору можна розуміти гарантійний термін використання виробу. Плівка також має відмінності за товщиною – від 80 до 200 мкм. Найбільш оптимальний варіант – 150 мкм. Це універсальне рішення із гарною міцністю. На ринку можна зустріти тришарові плівки, які поєднані в одну. Така продукція виграє в одношарової. Якщо відбувається розрив, він йде лише по одному шару, інші два залишаються цілими. Це робить тришарові плівки більш популярними.
Парник під плівку арочної форми вважається одним із найпопулярніших для закритого ґрунту. Якщо вибрати якісне покриття і правильно експлуатувати теплицю, плівка здатна прослужити близько 6-8 сезонів. За цей час можна окупити свої вкладення. Приємний бонус – постійний доступ до смачних овочів, фруктів та ягід.