Головний чат-бот ГУР тепер можна знайти у Viber
Чат-бот Головного управління розвідки Міністерства оборони України розпочав роботу у мобільному застосунку Viber.
Про це повідомила пресслужба ГУР Міноборони.
«Зв’язок із ГУР віднині також доступний і користувачам Viber – версія Головного бота розвідки у цьому месенджері вже працює», – ідеться у повідомленні.
У ГУР зазначили, що за понад два роки функціонування Головного бота розвідки Україна отримала тисячі звернень від небайдужих громадян із тимчасово захоплених територій та з рф, що допомогло знищити тонни ворожої техніки та російських загарбників.
У Viber-версії бота впроваджені технології, які гарантують безпеку користувачів.«Наш пріоритет – безпека інформаторів. Перед публічним запуском бота ми ретельно його протестували і впевнилися, що ворожі спецслужби не зможуть отримати доступ ані до переписки, ані до даних користувача, який звертається у ГУР МО», – наголосив представник Воєнної розвідки України Андрій Юсов.
Він додав, що українська розвідка продовжує успішно використовувати чат-боти для збору інформації.
«Нас цікавлять відомості про переміщення військового керівництва загарбників, військово-технічні розробки держави-агресора росії. Іноді навіть крихта інформації може стати вирішальною», – зазначив Юсов.
Громадян просять повідомляти через Головний бот розвідки дані про місцезнаходження штабів, техніки та особового складу російської армії.
ГУР опрацьовує кожне повідомлення і б’є по найболючіших для загарбників місцях.
Нагадаємо, що українці отримали можливість вибирати посаду у війську та підрозділ через застосунок «Резерв+». За словами заступниці міністра оборони з питань цифровізації Катерини Черногоренко, сервіс, розроблений у співпраці з рекрутинговою платформою Lobby X, пропонує понад 4 тисячі посад у Силах оборони, і цей перелік буде щоденно оновлюватися.
Раніше ми писали, що урядовою командою реагування CERT-UA отримано інформацію щодо розповсюдження через обліковий запис @reserveplusbot повідомлень щодо необхідності встановлення «спеціального програмного забезпечення» з прикріпленим архівом «RESERVPLUS.zip».
Також нагадаємо, що Міністерство оборони України планує запустити в листопаді нову функцію в застосунку «Резерв+», яка дозволить військовозобов’язаним отримувати відстрочку без необхідності відвідувати ТЦК та подавати заяви.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.