Оце зашквар: нардеп Скороход раптом розповіла правду про ТЦК

Суспільство

В умовах війни Україна має приділяти особливу увагу системі комплектування збройних сил. Без усунення проблем у кадровій та медичній сферах ефективність виконання завдань цієї структури залишиться під сумнівом

Структура територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) в Україні привертає дедалі більше уваги через проблеми із професіоналізмом кадрів та підходом до медичних стандартів при призові.

Докладніше про те, що нардеп розповіла правду про ТЦК, яку приховували багато місяців, інформує Telegram-канал “Батальйон Монако” та ТСН, посилаючись на слова народного депутата Ганни Скороход.

За словами Скорохода, близько 80% співробітників ТЦК не мають бойового досвіду. Вона наголосила, що структура центрів комплектування включає:

Військовослужбовців.
Держслужбовців.
Цивільних співробітників ЗСУ, які працюють на підставі трудових договорів.
Однак, як стверджує депутат, багато працівників, включаючи керівників, не мають достатнього досвіду для виконання своїх обов’язків.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Скороход заявила, що інколи керівні посади обіймають некомпетентні люди, чиї головні переваги – впливові зв’язки. Вона також наголосила на необхідності змінювати підхід до формування структури ТЦК.

“Знаєте, кажуть: “Систему неможливо змінити”. Ні, змінити можливо все, якщо мати це бажання”, – вважає нардепка.

Особливу тривогу спричиняє стан здоров’я новобранців. Ганна Скороход заявила, що до Збройних сил України нерідко потрапляють люди із серйозними захворюваннями.

При цьому, за словами Скороход, із шести новобранців троє мають ВІЛ, а троє – гепатит. По суті це люди, які фізично не можуть виконувати бойові завдання, але все одно закликаються.

Депутат також озвучила підозру, що лікарі військово-лікарських комісій (ВЛК) отримують вказівки визнавати практично всіх придатними до служби незалежно від їх реального медичного стану.

Відсутність бойового досвіду у більшості співробітників ТЦК та недостатня медична перевірка призовників викликають питання про готовність таких структур справлятися із завданнями воєнного часу.

Comments

comments

Залишити відповідь